דרושים מנחי קבוצה לתוכנית 'שגרירי רוטשילד'

הובלת קבוצה והנחייה במפגשים הקבוצתיים על בסיס המתווה הארגוני. *היקף המשרה 50%, מדובר בשש משרות מקבילות בכלל יחידות התכנית (תל חי, חיפה, תל אביב, ירושלים, באר שבע, שדרות וקרית אונו). שכר חודשי של 4000 ₪.
להגשת מועמדות לתפקיד יש ללחוץ כאן.

דרוש/ה ראש תחום ידע ופיתוח אסטרטגיות שינוי

תחום ידע ופיתוח אסטרטגיות שינוי מצוי בצמיחה מתמדת ותפקיד זה אמון על פיתוח ידע, מודלים ותכניות אשר יתמכו את פעילות הארגון בהכשרת צעירים וצעירות מגוונים להובלת שינוי וכן להשפעה על תשתיות ומנגנונים משפיעים בשדה.

דרוש/ה ראש תחום מנטורינג

מערך המנטורינג בשותפויות רוטשילד הינו מערך של מנהלים/ות בכירים/ות מארגונים עסקיים, ציבוריים וחברתיים אשר חונכים בהתנדבות משתתפים ובוגרים של תוכניות הארגון. המנטורים מהווים מערך תמיכה ארגוני לפיתוח מנהיגות צעירה ומגוונת בפריפריה ומאפשרים מענה וליווי למשתתפים ולבוגרים אשר זקוקים לייעוץ, ליווי ותמיכה בהתמודדות עם האתגרים שניצבים בפניהם בתחומים הקשורים ללימודים, לתעסוקה או לעניינים אישיים אחרים.

לתכנית קו הזינוק, דרושים/ות רכזים/ות בפריסה ארצית

רכז/ת בקו הזינוק אחראי/ת על מכלול תחומי הכשרת המשתתפים לפיתוח מנהיגות מחוללת שינוי בפריפריה הגאו-חברתית בישראל, בצורה קבוצתית או אישית, בהתאם לדרישת האזור.

מנהל/ת אזור ירושלים החלפה לחל"ד בתכנית קו הזינוק

מנהל/ת האזור אחראי/ת על מכלול תחומי הכשרת המשתתפים לפיתוח מנהיגות מחוללת שינוי בפריפריה הגאו-חברתית בישראל. שייכות לצוות ההנהלה של קו הזינוק- שותפות בהובלת תהליכים אסטרטגיים בתכנית. שותפות בגיבוש, חשיבה והפקה של הכשרות למשתתפים ולצוות. שותפות בקבלת החלטות.

רכז/ת קבוצה לתכניות הצוערים לשלטון המקומי

תכניות 'רוטשילד – צוערים לשלטון המקומי' הינן תכניות הפועלות לשיפור השלטון המקומי בישראל על ידי טיפוח והכשרת קבוצות מנהיגות לניהול מקצועי בתחומים מוניציפאליים שונים. דרוש/ה רכז/ת להובלה והנחיית קבוצה של משתתפים בפרופיל גבוה. למסלול הצוערים לאסטרטגיה ותכנון אורבני, מחזור ח' ולמסלול הצוערים לחינוך הבלתי פורמלי, מחזור ד'

משרה מלאה, תחילת עבודה ב-01.08.21.

דילוג לתוכן