אודות קרן אדמונד דה רוטשילד

פעולותיה של הקרן למיצוי ההשכלה הגבוהה בקרב קהילות רבות ככל האפשר, לקידום מחקר אקדמי חדשני, לקידום השפעה ומעורבות חברתית באמצעות אמנות, להשקעה במודלים כלכליים-חברתיים פורצי דרך ולטיפוח מנהיגות צעירה ומחויבת, משפיעות על חייהם של עשרות אלפי אנשים ומעצבות את פניו של דור ההמשך לחלוצי ישראל וליזמיה.

קרן אדמונד דה רוטשילד >

קרן אדמונד דה רוטשילד (ישראל) פועלת ליצירת חברה ישראלית צודקת, מלוכדת ומשתפת, ומניעה תהליכים עמוקים של שינוי חברתי במטרה לקדם את המצוינות, הגיוון והמנהיגות באמצעות ההשכלה הגבוהה. כממשיכת דרכה של מורשת פילנתרופית בת למעלה מ-130 שנים, מגשימה הקרן את המחויבות ארוכת השנים של משפחת רוטשילד לרוח החלוצית של מדינת ישראל ומשקיעה בסוכני שינוי ובקידום החלוצים החדשים שלה.

הקרן, הפועלת במסגרת הרשת הבינלאומית של קרנות אדמונד דה רוטשילד ברחבי העולם, יוזמת עשרות פרויקטים חדשניים ברחבי הארץ שמטרתם לצמצם את הפערים בחברה ולטפח מנהיגות צעירה.

חזון קרן אדמונד דה רוטשילד

מתוך אמונה בכוחו של הפרט לחולל שינוי, ומתוך מחויבות ותחושת אחריות לרוח החלוצית של מדינת ישראל, חרטה קרן אדמונד דה רוטשילד על דגלה להעצים, לחבר, לקדם ולטפח את הקבוצות השונות המרכיבות את החברה הישראלית.

אנו מאמינים שפסיפס הזהויות המרכיב את החברה הישראלית הוא הזדמנות יקרת-ערך לפיתוח מרקם חיים עשיר ותוסס, המוליד – מתוך השונות והשותפות – חברה בריאה ומתקדמת שבה מועצם הטוב המשותף.

אנו משוכנעים כי ביסוס והעמקה של ערכים הומניים, לצד העמקת הידע וחתירה למצוינות, יביאו לכינונה של חברה ישראלית מלוכדת ומשגשגת.

קרן אדמונד דה רוטשילד (ישראל) פועלת ליצירת חברה ישראלית צודקת, מלוכדת ומשתפת, ומניעה תהליכים עמוקים של שינוי חברתי במטרה לקדם את המצוינות, הגיוון והמנהיגות באמצעות ההשכלה הגבוהה.

כממשיכת דרכה של מורשת פילנתרופית בת למעלה מ-130 שנים, מגשימה הקרן את המחויבות ארוכת השנים של משפחת רוטשילד לרוח החלוצית של מדינת ישראל ומשקיעה בסוכני שינוי ובקידום החלוצים החדשים שלה.

הקרן, הפועלת במסגרת הרשת הבינלאומית של קרנות אדמונד דה רוטשילד ברחבי העולם, יוזמת עשרות פרויקטים חדשניים ברחבי הארץ שמטרתם לצמצם את הפערים בחברה ולטפח מנהיגות צעירה.

פעולותיה של הקרן למיצוי ההשכלה הגבוהה בקרב קהילות רבות ככל האפשר, לקידום מחקר אקדמי חדשני, לרתימת אמנים למעורבות חברתית, להשקעה במודלים כלכליים-חברתיים פורצי דרך ולטיפוח מנהיגות צעירה ומחויבת, משפיעות על חייהם של עשרות אלפי אנשים ומעצבות את פניו של דור ההמשך לחלוצי ישראל וליזמיה.

חזון משפחת רוטשילד

 

בנג'מין (ז"ל) ואריאן דה רוטשילד

לכל אחת ואחד מאיתנו תפקיד בבניית עולם טוב יותר. לקרנות אדמונד דה רוטשילד מסורת פילנתרופית רבת שנים, אשר מבוססת על מחויבותה של משפחתנו לאחריות חברתית ולקידום הידע; מסורת שעיצבה את התפקיד שנטלנו על עצמנו בסיוע בהתפתחותם של צעירות וצעירים, בעידוד המצוינות וביצירת פתרונות חדשניים לאתגרים עכשוויים. הרשת העולמית של הקרנות שלנו פועלת להבטיח שחזונה של משפחת רוטשילד יתורגם להישגים מתמשכים בתחומי המדע, האמנות, החינוך והיזמות.

בישראל, חזון זה בא לידי ביטוי במעורבותה של משפחתנו במאמץ החלוצי מאז המאה ה-19 ועד היום. “הנדיב הידוע” ייסד את הברית האיתנה בין משפחת רוטשילד למולדת העם היהודי כאשר השקיע בצעירים ובצעירות חדורי התלהבות שחלמו חלום. הוא האמין בכוחו של החזון ליצור שינוי, ועל כן עבד ללא לאות כדי להעניק לחלוצי החלום הזה הכשרה, הכוונה ותמיכה כספית.

היום, משפחתנו תומכת בחלוצים החדשים, צעירים וצעירות החולמים לכונן בישראל חברה משותפת, משגשגת וצודקת, שערכים כמו שוויון הזדמנויות, מצוינות וחדשנות הם נר לרגליה.

קרן אדמונד דה רוטשילד פועלת בהתמדה כדי להבטיח את הגשמת החזון בהישגים ארוכי טווח. האנשים שבהם אנו מאמינים והפרויקטים שבהם אנו תומכים ממחישים בצורה הטובה ביותר את האמונה שלנו ברוח האדם, את החתירה שלנו למצוינות ואת השאיפה שלנו לקיים בישראל חברה שוויונית, משתפת ומלוכדת.

דילוג לתוכן