אודות תחום המנטורינג

במהלך שנות הפעילות של התכנית, נרשמו סיפורי הצלחה רבים של תהליכי מנטורינג משמעותיים, אשר באים לידי ביטוי בהכוונה משמעותית של המנטי, צעיר בתחילת דרכו, יצירת קשרים חבריים אשר ממשיכים שנים לאחר סיום התכנית, ואף הצעות עבודה שקיבלו בוגרי התכנית, מהמנטורים עצמם או בעזרתם. ללא ספק, מדובר באחת ההזדמנויות המשמעותיות המוצעות כיום למשתתפי התכניות, ובמקפצה של ממש לקראת הכניסה לחיים הבוגרים.

פורום המנטורים של שותפויות אדמונד דה רוטשילד מונה מעל למאה מנטורים ומנטוריות: אלו הם א/נשים בתפקידים בכירים בתחומים רבים, אשר נבחרים/ות לקחת חלק בתכנית על סמך ניסיונם העשיר, ברמה האישית והמקצועית. כל המנטורים והמנטוריות לוקחים חלק בתכנית בהתנדבות מלאה, מתוך תפיסה חברתית קהילתית של שיתוף, רצון לטפח את הדור הבא ואהבת האדם. כמובן שגם עבור המנטור/ית, מדובר בהזדמנות לשתף מניסיון החיים אותו צברו. התהליך מספק הזדמנות ללמידה מהדור הצעיר ומהחוויה המשותפת. כחלק מתכנית המנטורינג, לכל משתתף הנבחר לתכנית משובץ מנטור/ית מתוך פורום המנטורים, על פי העדפותיו ובקשותיו.

צוות התחום

בת שבע מולה

מנהלת תחום מנטורינג

קראו עוד >

בת שבע מולה

מנהלת תחום מנטורינג

נולדה באתיופיה, עלתה ארצה ב-91, גדלה והתחנכה בחדרה, כיום מתגוררת בגבעתיים. בוגרת B.A בממשל ודיפלומטיה מהבינתחומי הרצליה. M.A במשפטים ללא משפטנים מאוניברסיטת בר אילן. שירתה כקצינת תקשוב במגוון תפקידים, בין היתר, מפקדת קורס קצינים, סרן במיל' וכיום עושה מילואים באוגדה 36 כקצינת מכלול. את דרכה המקצועית החלה בהתמחות בכנסת ישראל, ביוניסייף - הזרוע הישראלית של הארגון למען ילדים ובעמותת טבקה - סיוע משפטי ליוצאי אתיופיה. עבדה בתור יועצת פרלמנטרית בכנסת ישראל, עסקה רבות בעשייה פוליטית ופרלמנטרית רחבה בנושא קידום ומתן שוויון הזדמנויות, יחסי דת ומדינה, אפלייה וקידום אוכלוסיות מוחלשות. הייתה שותפה להחלטת ממשלה לשילוב מיטבי של יוצאי אתיופיה בישראל יחד עם משרד רוה"מ. בין היתר מתנדבת ועובדת עם נוער בסיכון.

אבנר גזית

מייסד תחום המנטורינג

קראו עוד >

אבנר גזית

מייסד תחום המנטורינג

אבנר גזית מוותיקי הארגון ומייסד תחום המנטורינג. חבר קבוץ מעברות, בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול באונ' העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. מילא תפקידי מנכ"ל ויו"ר מועצות מנהלים במשך 36 שנה. מתנדב במרכז להצלת צבי ים במכמורת. מנטור באוניברסיטת ת"א. דירקטור בשלוש חברות. הניצוץ של אבנר גזית הוא התנדבות – כי לתת זה לקבל. להיות מאושר היא תמצית חיינו. כל דבר המוסיף לתחושת האושר שלנו מאריך את חיינו ונותן טעם. התנדבות, היא אחת הדרכים בה התמורה מגיעה עם הנתינה, והיא גדולה ממנה בהרבה.

הבוגרות והבוגרים שלנו

"הגעתי לתהליך עם רף ציפיות גבוה מתוך רצון לדייק את הכיוון התעסוקתי שלי. זכיתי לקבל את אלי בתור מנטור, שלא רק דייק את הרצונות שלי והתעלה על הציפיות אלא גם היווה מודל השראה עבורי"

בן וסרמן

שגרירי רוטשילד, מחזור ט'
"תהליך צימוד המנטור היה מדהים, הרגשתי שמכירים אותי באמת, ציוותו אותי למנטור הכי טוב שיכולתי לקבל. הקשר איתו העצים אותי וגם השפיע מהותית על בחירות הקריירה שלי וההבנה של מי אני ומה חשוב לי. אני שומר עם המנטור על קשר עד היום והוא מלווה אותי בהתלבטויות משמעותיות"

נועם גוטליב

שגרירי רוטשילד, מחזור ט'
"דפי המנטורית שלי, היא הסיבה שאני נמצאת בעשייה היום , היא נתנה לי כלים שמותאמים לי אישית לחקור את העולם ולהתחיל לסלול לי שביל בתוכו . היא ידעה לקרוא אותי מהשנייה הראשונה ולתת לי משובים מזווית ראיה בוגרת יותר על כל דילמה שהייתה לי"

ליאור שפיגלר

קו הזינוק, 2022
"גאיה היא מתנה שקיבלתי, ארוזה בעטיפה נעימה ומעוררת השראה. אני לא יודעת איך הייתי עוברת את השנה הזו בלעדיה. היא הציתה בי להבה של יצירתיות, חדשנות, ואמונה עצמית. אני מרגישה ברת מזל להיות איתה בקשר שמעכשיו הוא על-זמני"

נטע רוזנצוויג

קו הזינוק, 2021
"תוכנית המנטורינג אפשרה לי להתחיל את דרכי בעולם העבודה עם ליווי מקצועי מהטובים ביותר, הקניית כלים מעשיים ללמידה והתקדמות תוך כדי תנועה. זאת המתנה הכי טובה שיכלתי לקבל!"

ענבל אזולאי

בוגרים
"פיטר לימד אותי איך בונים סיפור ועל היכולת להתבונן רחב ולהצליח לקשר דברים למה שחשוב ומעניין אותי. הוא היה שם להתייעצויות ועזר ללמד איך מתמודדים עם משברים"

חן שרלו בריגה

קו הזינוק, 2020
דילוג לתוכן