אודות תחום המנטורינג

במהלך שנות הפעילות של התכנית, נרשמו סיפורי הצלחה רבים של תהליכי מנטורינג משמעותיים, אשר באים לידי ביטוי בהכוונה משמעותית של המנטי, צעיר בתחילת דרכו, יצירת קשרים חבריים אשר ממשיכים שנים לאחר סיום התכנית, ואף הצעות עבודה שקיבלו בוגרי התכנית, מהמנטורים עצמם או בעזרתם. ללא ספק, מדובר באחת ההזדמנויות המשמעותיות המוצעות כיום למשתתפי התכניות, ובמקפצה של ממש לקראת הכניסה לחיים הבוגרים.

פורום המנטורים של שותפויות אדמונד דה רוטשילד מונה מעל למאה מנטורים ומנטוריות: אלו הם א/נשים בתפקידים בכירים בתחומים רבים, אשר נבחרים/ות לקחת חלק בתכנית על סמך ניסיונם העשיר, ברמה האישית והמקצועית. כל המנטורים והמנטוריות לוקחים חלק בתכנית בהתנדבות מלאה, מתוך תפיסה חברתית קהילתית של שיתוף, רצון לטפח את הדור הבא ואהבת האדם. כמובן שגם עבור המנטור/ית, מדובר בהזדמנות לשתף מניסיון החיים אותו צברו. התהליך מספק הזדמנות ללמידה מהדור הצעיר ומהחוויה המשותפת. כחלק מתכנית המנטורינג, לכל משתתף הנבחר לתכנית משובץ מנטור/ית מתוך פורום המנטורים, על פי העדפותיו ובקשותיו.

צוות התחום

בת שבע מולה

ראש תחום מנטורינג

קראו עוד >

בת שבע מולה

ראש תחום מנטורינג

טקסט כאן...

אבנר גזית

מייסד תחום המנטורינג

קראו עוד >

אבנר גזית

מייסד תחום המנטורינג

טקסט כאן...

הבוגרות והבוגרים שלנו

"התוכנית פתחה לי את העיניים לגבי כמה כוח יש לכל אדם באשר הוא ובמיוחד כקבוצה. זוהי בהחלט החוויה הכי חיובית שהייתה לי בתואר"

אביאל דהאן

שגרירי רוטשילד, מחזור ז'
"ההזדמנות לגדול בתפקיד כרכזת קבוצה, יחד עם לווי התכנית, אפשר לי להרחיב את מידת המסוגלות שלי ולהעמיק בתהליך השינוי שאני רוצה להוביל"

איילת אפרתי

שגרירי רוטשילד, מחזור ו'
"תכנית 'מסאר' הייתה עבורי הזדמנות שאין לה תחליף. למדתי לרכוש כלים ומיומנויות ולהעלות את המודעות לגבי עצמי ולגבי העולם האקדמי ולתכנן לעתיד הרחוק"

היבה יונס

מסאר, מחזור ב', מכון ואדי עארה
"בקו הזינוק למדתי לא לקבל דברים כמובנים מאליהם. הרצון לצאת מאזור הנוחות ולנסות ללמוד דברים חדשים נהיה חלק מהיומיום שלי"

שרה טריף

קו הזינוק, 2019
"שגרירי רוטשילד זה לא רק ארגון זה בית. ובדיוק כמו שהורים מלמדים, מחנכים, ומקנים לילדיהם כלים חיוניים להתמודדות בחיים, זה מה שקיבלתי מהארגון"

אשריאל מור

שגרירי רוטשילד, מחזור ד'
"קו הזינוק היה המרחב היחידי שלא התביישנו לשאול את עצמנו בגיל 16, איפה אנחנו רואים את עצמנו בגיל 26"

יהונתן קם

קו הזינוק, 2016
דילוג לתוכן