אודות שותפויות רוטשילד

אנו דוגלים בערכי שוויון הזדמנויות, למידה מתמדת, חדשנות, אחריות ושותפות. ערכים אלו מנחים את עבודתנו ואנו מנחילים אותם למשתתפי התכניות השונות.

כל מאמצינו מושקעים במשתתפי התכניות- פיתוחם האישי והמקצועי. תכניות העמותה משלבות ידע, מודעות ועשייה חברתית עם פיתוח אישי, אקדמי ותעסוקתי. בכדי למצות כלים אלו ותרגומם לכדי עשיה בשטח, שותפויות אדמונד דה רוטשילד פועלת בפריסה ארצית רחבה, בקבוצות הטרוגניות המייצגות את הגיוון של החברה הישראלית, על מנת לקדם את השוויון במשאבים ובהזדמנויות.

שותפויות אדמונד דה רוטשילד, הזרוע החברתית של קרן אדמונד דה רוטשילד, הוקמה בשנת 2016, ופועלת לצמצום פערים בחברה הישראלית ולמתן הזדמנויות לצעירים מהפריפריה הגיאו- חברתית. העמותה הוקמה על מנת ליצור בית אחד לתכניות מנהיגות לנוער ולצעירים.

אנו מאמינים כי השקעה באוכלוסיות אלו, עם דגש על ייצוג הולם ונוכח של הפריפריה הגיאו- חברתית, תתרום רבות לשינוי האקלים החברתי בישראל וליצירת חברה שוויונית, מאוזנת החותרת לטוב משותף.

קרן אדמונד דה רוטשילד

קרן אדמונד דה רוטשילד (ישראל) פועלת ליצירת חברה ישראלית צודקת, מלוכדת ומשתפת, ומניעה תהליכים עמוקים של שינוי חברתי במטרה לקדם את המצוינות, הגיוון והמנהיגות באמצעות ההשכלה הגבוהה. כממשיכת דרכה של מורשת פילנתרופית בת למעלה מ-130 שנים, מגשימה הקרן את המחויבות ארוכת השנים של משפחת רוטשילד לרוח החלוצית של מדינת ישראל ומשקיעה בסוכני שינוי ובקידום החלוצים החדשים שלה. הקרן, הפועלת במסגרת הרשת הבינלאומית של קרנות אדמונד דה רוטשילד ברחבי העולם, יוזמת עשרות פרויקטים חדשניים ברחבי הארץ שמטרתם לצמצם את הפערים בחברה ולטפח מנהיגות צעירה.

קראו עוד >

חברי הועד המנהל

ברק דרור ונדרמן

יו"ר ועד מנהל

קראו עוד >

ברק דרור ונדרמן

יו"ר ועד מנהל

יזם חברתי ועיסקי עם כ 30 שנות ניסיון בתחום המנהיגות. ברק מילא תפקידים בכירים בחברת צ'ק פוינט טכנולוגיות, שם היה אחראי בין היתר, על מיזוגים ורכישות ופיתוח עסקי וכיהן כיו"ר הועד המנהל של חברת סופאוור טכנולוגיות. במקביל, ניהל את ועדת התרומות של החברה. ברק כיהן כמנכל המשרד לענייני מיעוטים במשרד ראש הממשלה תחת השר פרופסור אבישי ברוורמן. כיום, ברק מנהל את תחום המנהיגות בקרן אדמונד דה רוטשליד. ברק משמש גם כחבר הועד המנהל וממקימי עמותת 'בזלת' (מיזם משנה חיים לבני נוער המגיעים מרקע סוציו-אקונומי נמוך) ובעבר חבר הועד המנהל של אג'נדה - המרכז הישראלי לתקשורת אסטרטגית.

מיקי קליגר

סגן יו"ר קרן אדמונד דה רוטשילד

קראו עוד >

מיקי קליגר

סגן יו"ר קרן אדמונד דה רוטשילד

מיכאל (מיקי) קליגר הוא סגן יו"ר קרן אדמונד דה רוטשילד ויו"ר אדמונד דה רוטשילד ישראל בע"מ. בנוסף עומד מיקי בראש פעילויות קבוצת אדמונד דה רוטשילד (ישראל) הכוללות, בנקאות פרטית, ניהול נכסים (קרנות נאמנות וניהול תיקים) ו-Private Equity. מיקי הצטרף לקבוצת אדמונד דה רוטשילד בספטמבר 2001. טרם הצטרפותו עבד מיקי בקבוצת ספרא בין השנים 1993-2001 כעוזר מקצועי למנכ"ל הבנק הבינלאומי הראשון לישראל (1996-1999), וכמנהל ההשקעות הראשי של קופות הגמל של הבנק הבינלאומי הראשון (1999-2001). מיקי סיים תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב בשנת 1993 ובעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בר-אילן (1999). מיקי נשוי לסלעית ואב לשני ילדים.

אלי בוך

מנהל פילנתרופיה, קרן אדמונד דה רוטשילד

קראו עוד >

אלי בוך

מנהל פילנתרופיה, קרן אדמונד דה רוטשילד

מנהל הפילנתרופיה בישראל של קרן אדמונד דה רוטשילד, שם הוא ממונה על האסטרטגיה, הביצוע והניהול הכספי של הקרן. אלי פיתח והוביל פתרונות חדשניים לאתגרים חברתיים במשך למעלה מ-15 שנה. הוא הוביל תכניות חינוכיות בארץ ובחו"ל; הקים את המרכז לאקטיביזם חברתי בירושלים; והיה המייסד והמנהל של קו הזינוק, ארגון חברתי לפיתוח מנהיגות ויזמות חברתית בקרב בני הנוער. אלי בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני בהצטיינות במדיניות ציבורית באוניברסיטת תל-אביב.

עו"ד טל שגיא

מנהלת קרן אדמונד דה רוטשילד

קראו עוד >

עו"ד טל שגיא

מנהלת קרן אדמונד דה רוטשילד

עו"ד טל שגיא פארן מכהנת כמנהלת קרן אדמונד דה רוטשילד וכמזכירת מועצת הנגידים של הקרן וחברות הבנות שלה. בתפקידה זה, היא אחראית על הממשל התאגידי של הקבוצה. טל היא בעלת תואר ראשון בספרות ובפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב (1997) ותואר LL.B במשפטים מהמרכז הבינתחומי (2003). טרם הצטרפותה לקרן (בשנים 1997 - 2011), עבדה טל כעורכת דין במשרד עו"ד אפרתי, גלילי ושות', המתמחה במשפט תאגידי ומסחרי, בתחום ההיי-טק ובמיזוגים ורכישות. טל, שהצטרפה לקרן ב-2009, מעורבת גם בפעילויותיה הפילנתרופיות של הקרן ועוסקת גם בגיבוש האסטרטגיה שלה. החל מ-2016, טל מכהנת גם כמנהלת מרכז אדמונד דה רוטשילד, השוכן במשרדי הקרן בשדרות רוטשילד בתל אביב.

עילם קוט

מייסד ומנכ"ל חברת ישרא-קונקסט

קראו עוד >

עילם קוט

מייסד ומנכ"ל חברת ישרא-קונקסט

בעלים ומנכ"ל חברת ישרא-קונקסט בע"מ, חברה המפתחת משאבים ומיישמת תכניות אסטרטגיות לארגונים לא ממשלתיים ולעיריות בישראל. לשעבר סגן נשיא בארגון הפדרציות של צפון אמריקה ומנהל קרן החינוך לישראל, שהשקיעה מאות מליוני דולרים בקידום פרויקטים חינוכיים במדינת ישראל.

ד"ר דליה פדילה

מנהלת מכללת אל-קסאמי להנדסה ומדע

קראו עוד >

ד"ר דליה פדילה

מנהלת מכללת אל-קסאמי להנדסה ומדע

מנהלת מכללת אל-קסאמי להנדסה ומדע בבאקה אל-גרבייה, יזמית ומייסדת רשת בתי ספר בחברה הערבית, אשר מתמקדת בהוראת השפה האנגלית, ובפיתוח מנהיגות בחברה הערבית. ד"ר פאדילה חברה בוועד תקווה הישראלית של בית הנשיא ריבלין, שמטרתו ליצור זהות ישראלית משותפת שמכירה בערבים כחלק בלתי נפרד מהארץ. ד"ר פדילה כיהנה בעבר כנשיאה של מכללת אל-קאסמי למדע והנדסה, ומשמשת כיועצת לכנסת לחינוך הערבי.

מרב רותם נעמן

מנהלת זרוע ההשקעות של ורייזון ונצ'רס ישראל

קראו עוד >

מרב רותם נעמן

מנהלת זרוע ההשקעות של ורייזון ונצ'רס ישראל

מרב רותם נעמן היא שותפה מנהלת בקרן ההשקעות Verizon Ventures ומובילה את הצוות של הקרן באירופה ובישראל. למרב מעל 20 שנה ניסיון בהשקעות, תכנון אסטרטגי, וניהול. לפני שהצטרפה לVerizon Ventures הקימה מרב וניהלה את זרוע ההשקעות הישראלית של חברת האינטרנט האמריקאית AOL. קודם לכן כיהנה מרב בתפקידי אסטרטגיה ותכנון שונים בחברה האם של בטר פלייס בארה״ב, אליה הצטרפה לאחר מספר שנים בחברת הייעוץ Bain & Company בקליפורניה. מרב החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברת סלקום, שם ניהלה את תחום הרגולציה. למרב תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת הרווארד. מרב מתגוררת בתל אביב, נשואה לנדב ואמא ליואב ומאיה.

חזון וייעוד הארגון

ייעוד

הקמת עתודת מנהיגות צעירה ומגוונת, בעיקר מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית, שתפעל לבניית חוסן חברתי-כלכלי ולצמצום פערים בחברה הישראלית.
מנהיגות זו תשתלב בעמדות השפעה מגוונות ותקדם תהליכי שותפות בין הקהילות השונות המרכיבות את החברה הישראלית.

חזון

חברה ישראלית בה לכל אחד ואחת סיכוי שווה להשפעה, להצלחה ולהגשמה ללא קשר להשתייכות מגדרית, גיאוגרפית, אתנית, תרבותית או דתית,
המהווה בכך מודל בר-קיימא לחיים משותפים.

מטרות אסטרטגיות

1

להיות הארגון המוביל והמומחה בישראל בפיתוח מנהיגות צעירה ומגוונת בפריפריה

2

משתתפי ובוגרי התוכניות יגיעו לעמדות מפתח בחברה והכלכלה בישראל ויקיימו רשת פעילה ליצירת השפעה חברתית ברוח הארגון, ברמה האזורית והארצית

3

פיתוח שותפויות אסטרטגיות יציבות וארוכות טווח עם שותפים לחזון הארגון מהמגזר הציבורי, העסקי והחברתי

4

חיזוק המרחב המקומי והאזורי דרך פיתוח מנהיגות לשם צמצום פערים בין הפריפריה למרכז

הנהלת הארגון

איתמר שושנה

רו"ח, סמנכ"ל כספים ותפעול

קראו עוד >

איתמר שושנה

רו"ח, סמנכ"ל כספים ותפעול

יליד קרית גת, נשוי ואב ל-3. כיהן במספר תפקידים במשרד האוצר, אגף החשב הכללי, לרבות הובלת פרויקט הקמת מערכות הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית. בוגר תכניות הצוערים של נציבות שירות המדינה, מוסמך במנהל עסקים וניהול פיננסי מטעם תכנית המנהלים לרואי חשבון EMBA - financial management, האוניברסיטה העברית בירושלים. מאמין שפיתוח דור העתיד של מנהיגות צעירה בישראל הוא גורם מפתח בעיצוב עתידה של המדינה.

ענת נחמיה לביא

מנכ"לית הארגון

קראו עוד >

ענת נחמיה לביא

מנכ"לית הארגון

ילידת ישראל ואם לשלושה ילדים, מתגוררת עם משפחתה בגני תקווה. מנכ"לית שותפויות אדמונד דה רוטשילד החל מאפריל 19. בין השנים 2012-2017 כהנה ענת כמנכ”לית הפורום הציבורי כפרי הנוער והפנימיות בישראל. במסגרת תפקידה ניהלה שותפות פילנתרופית בת 20 שותפים ומובילה מיזמים לאומיים בשיתוף המדינה והפילנתרופיה לקידום כפרי הנוער והפנימיות. בעבר שימשה ענת כמנהלת ארגון הבוגרים ותכניות הדוקטורט בקרן אייסף וריכזה את מיזם “השולחן העגול המכונן לשיח בין מגזרי” בהובלת משרד ראש הממשלה. במסגרת שליחות משפחתית התגוררה 5 שנים בטוקיו, שם יזמה והפעילה פרויקטים להפצת תרבות ישראל בקהילה המקומית. במסגרת עשייתה החברתית שימשה ענת כסמנכ”ל עמותת ציונות 2000 והקימה את תחום האחריות החברתית של המגזר העסקי בישראל. את דרכה המקצועית החלה כרכזת תכנית לפיתוח מנהיגות צעירה בפריפריה, מיסודה של הסוכנות היהודית.

שירה אוחנה

סמנכ״לית אסטרטגיה ופיתוח ארגוני

קראו עוד >

שירה אוחנה

סמנכ״לית אסטרטגיה ופיתוח ארגוני

נולדה וגדלה בירוחם, כיום מתגוררת ופעילה ביפו. בוגרת תואר ראשון בתכנית המצטיינים אופקים באוניברסיטת ת"א וסטודנטית לתואר שני בסוציולוגיה ולימודי ארגון באוניברסיטה העברית. פועלת למעלה מעשור לפיתוח מנהיגות צעירה ומגוונת בישראל, בתוך כך ניהלה את תכנית ״קו הזינוק״ ופיתחה וניהלה תכניות מנהיגות במרחב המקומי והארצי. מאמינה שמנהיגות היא מפתח ראשוני לשינוי ופועלת בתפקידה כסמנכ״לית האסטרטגיה והפיתוח הארגוני בשותפויות רוטשילד לבניית יכולות, לעיצוב תמונת חזון ערכית ולבניית פלטפורמות ליווי של מנהיגות ומנהיגים הפועלים לצמצום פערים חברתיים-כלכליים ולחיזוק תהליכי השותפות בין הקהילות בחברה הישראלית.

לנה רומנובסקי

מנהלת קו הזינוק

קראו עוד >

לנה רומנובסקי

מנהלת קו הזינוק

נולדה בקייב, אוקראינה, כיום מתגוררת ברחובות. נשואה לגיא. בוגרת מחזור 2015 מרכז, ובהמשך רכזת, מנהלת שלב ג', ומנהלת אזורים מרכז וירושלים. בוגרת LL.B במשפטים ו-B.SW בעבודה סוציאלית, כיום לומדת ל-M.A בניהול מלכ"רים. בוגרת קורסים בגישור, דוברות והנחיית קבוצות. שירתה כקצינת ת"ש. עושה מילואים כמודיעת נפגעים. את דרכה החינוכית החלה בהוראה בבי"ס יסודי, והמשיכה בעמותת עלם, במרכז סיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית, כיושבת ראש 'ירושלמיות' וכראשת מכינה קדם צבאית. מתנדבת בחוש"ן, בוגרת תוכנית 120 של מכון שחרית ועמיתה בעמותת 'קולות'. מנחת קבוצות ומרצה בנושאי מיניות ומגדר, יוצאי ברה"מ בישראל ואקטיביזם.

הדר ברוד גדליה

מנהלת שגרירי רוטשילד

קראו עוד >

הדר ברוד גדליה

מנהלת שגרירי רוטשילד

אמא לרני ונשואה לדניאל, בוגרת מחזור ב' של התוכנית בעצמה. סיימה בהצטיינות נשיא תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש ותואר שני MBA במנהיגות חברתית של קרן מנדל. הדר בעלת ניסיון רב בתחום של הנחיית קבוצות, בניית תוכן, ניהול צוותים ותהליכיים במגזר השלישי. בשנים האחרונות ביצעה תפקידים שונים בתוכנית - מנהלת איזור, מנהלת תוכן והדרכה וכיום מנהלת את התוכנית.

רעות וקסלר

מנהלת תוכניות הצוערים

קראו עוד >

רעות וקסלר

מנהלת תוכניות הצוערים

מנהלת תכניות הצוערים, מיזם משותף של משרד הפנים, החינוך ושותפויות רוטשילד. בעבר היתה מנכ"לית עמותת "יסודות לצמיחה דרור", עמותה העוסקת בהקמת קיבוצי מחנכים עירוניים בפריפריה הגאו-חברתית וממייסדי "מועצת הקבוצות והקהילות המשימתיות בישראל". שימשה גם כעוזרת מחקר בבי"ס קנדי לממשל באונ' הרווארד במחקר העוסק בשילוב כלכלי של מיעוטים המבוסס על החלטת ממשלה 922. בעלת תואר ראשון מטעם "בית המדרש למורי עם" בבית ברל ובוגרת תוכנית "צדק חברתי" של אונ' הרווארד. בת זוג של חי ואמא של ניב. מאמינה שהשלטון המקומי הוא חוליה חשובה ומרכזית בעיצוב הקשר ובניית האמון בין האזרח למדינה וכי בניית עתודה של משרתות ומשרתי ציבור מקצועיים, ראויים ומגוונים יצליחו לבנות חוליה זו בצורה הטובה ביותר.

אחמד מואסי

מנהל תחום חברה ערבית

קראו עוד >

אחמד מואסי

מנהל תחום חברה ערבית

מנהל תחום חברה ערבית. מסיים בימים אלה תואר שני בממשל ומדיניות ציבורית, ויש לו תואר ראשון במדעי החברה והרוח. במסגרת תפקידו הקים אחמד את תחום חברה ערבית בשותפויות רוטשילד. את דרכו החל בתפקיד רכז חברה ערבית בתוכנית שגרירי רוטשילד, ומאז הוא מפתח ומוביל מטעם הקרן תוכניות חברתיות העוסקות בקידום ההשכלה הגבוהה והיזמות החברתית בקרב צעירים מהפריפריה הגיאוגרפית - חברתית בישראל, בדגש על החברה הערבית. לפני שהשתלב בקרן מילא אחמד מגוון תפקידים בשלושת המגזרים, ואלה העיקריים שבהם: ייעוץ לחברות בתחום המסחר עם מדינות ערב וככת ועורך בתחום התקשורת במסגרת קול ישראל בערבית ועיתון אלסינארה.

רון ון-ראלטה

מנהל רשת הבוגרים/ות

קראו עוד >

רון ון-ראלטה

מנהל רשת הבוגרים/ות

גדל בחיפה וגר כיום בת"א. מוביל ויוזם פרויקטים ותהליכים של מנהיגות, קהילה, שוויון וצמצום פערים בחברה האזרחית ובמגזר הציבורי. מאמין בכוחם של א/נשים לשנות ולהשתנות. בוגר תואר ראשון בחינוך וחינוך בלתי פורמאלי בבית ברל ותואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת ת"א בהצטיינות. הצטרף לשותפויות רוטשילד ב-2021 להובלת רשת הבוגרים/ות. לפני כן, שימש בתפקידים שונים בריכוז ובהנהגת תנועת "השומר הצעיר", היה שותף בצוות המקים ובוועד המנהל של עמותת "מעירים" לשקיפות ואקטיביזם עירוני, ניהל את "אסיפה ישראלית" בחיפה ועוד. רון מרצה בנושאים של מנהיגות והחברה הישראלית ומלווה תהליכי פיתוח אישיים וארגונים.

ronv@rothschildcp.com

יעל מיכאלי

מנהלת תחום פיתוח משאבים

קראו עוד >

יעל מיכאלי

מנהלת תחום פיתוח משאבים

נולדה וגדלה בירושלים. כיום חיה עם משפחתה בזכרון יעקב. הצטרפה לשותפויות רוטשילד ב-2017, לאחר שנים רבות בתפקידי ניהול בתעשיית הטלוויזיה. רואה את האחריות והתפקיד העמוק שיש לכל אחד מהמגזרים בישראל כלפי החברה ומאמינה ביכולת של הארגון, בעזרת שיתופי פעולה, לחולל שינויים אמיתיים בחייהם של צעירות וצעירים, הפועלים מתוך שיח מחבר, לשנות את פני החברה.

אילה הנדין

מנהלת תקווה ישראלית באקדמיה

קראו עוד >

אילה הנדין

מנהלת תקווה ישראלית באקדמיה

מנהלת את תקווה ישראלית באקדמיה, כחלק ממיזם הדגל של הנשיא ריבלין לקידום שותפות בחברה הישראלית. בתפקידה עובדת עם המועצה להשכלה גבוהה, עם מוסדות ההשכלה הגבוהה ועם ארגונים הפועלים לקידום גיוון, הוגנות ושותפות. במקביל, אילה היא תלמידת מחקר ועמיתת הוראה במחלקה לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן-גוריון שבנגב, שם עוסקת במדיניות גיוון הרכב הלומדים בהשכלה גבוהה בישראל. היא בוגרת תואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית, ועבדה בעברה כחוקרת במכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל שם העריכה תוכניות לקידום מוביליות חברתית ובראשן את התכנית הרב-שנתית להנגשת ההשכלה הגבוהה לחברה הערבית.

מעיין בר יואל זסלר

מנהלת תקשורת שיווקית

קראו עוד >

מעיין בר יואל זסלר

מנהלת תקשורת שיווקית

נולדה וגדלה בכרמיאל, אמא לזוהר ונשואה לדוד, בוגרת תואר ראשון בשירותי אנוש באקדמית עמק יזרעאל. אחרי עשור בתפקידים לוגיסטיים מגוונים בחברות המובילות במשק, ייסדה משרד יחסי ציבור וניהול אישי למוזיקאים שפעל במשך 5 שנים שם טיפחה וליוותה דור צעיר של אמנים. ב-2018 הצטרפה לשותפויות רוטשילד והקימה את תחום תקשורת שיווקית בארגון שאחראי על כל הנכסים הדיגיטליים, המיתוג ועולמות התקשורת השונים בארגון. מאמינה בדור העתיד של המנהיגות הצעירה והמגוונת ופועלת לספר את סיפורם של המשתתפים בתוכניות בכל אמצעי המדיה.

ערן בלחסן

מנהל תכנית ממדים ללימודים

קראו עוד >

ערן בלחסן

מנהל תכנית ממדים ללימודים

נולד וגדל באופקים. בתיכון למד בפנימיית "בויאר" בירושלים. לאחר השירות הצבאי החל לעבוד כמדריך חברתי בפנימייה בה התחנך ובהמשך ניהל אותה במשך 5 שנים. בין לבין ניהל תכנית לסטודנטים של קרן "אייסף" באוניברסיטת בן גוריון. ניהל את תכנית "ניצוצות מדע" לנוער מצטיין מהקהילה האתיופית במכון דוידסון שבמכון ויצמן למדע. בעל תואר ראשון בחינוך עם התמחות בבלתי פורמאלי. נשוי לאלה ואבא של טליה וגיא, כיום מתגורר בתל אביב.

מטה הארגון

נגה דרור

מנהלת משרד-מטה

קראו עוד >

נגה דרור

מנהלת משרד-מטה

נולדה וגדלה בקיבוץ גן שמואל, בשנים האחרונות תושבת קיסריה - הבית של שותפויות. עסקה שנים בתחום הפקת האירועים וניהלה עסק עצמאי של סדנאות וייעוץ לסטיילינג אישי. כיום מנהלת את המשרד בשותפויות רוטשילד ומהווה את הלב הפועם במטה. כמו כן אחראית על משאב הזמן החשוב ביותר בארגון - יומן המנכ"לית, ענת נחמיה לביא.

איילת יונג דוידי

מנהלת תקציב ובקרה

קראו עוד >

איילת יונג דוידי

מנהלת תקציב ובקרה

נולדה וגדלה בחיפה, כיום מתגוררת בכרכור. נשואה לרונן ואימא לנועם. עבדה למעלה מ-12 שנים בחברה לפיתוח קיסריה במגוון תפקידים ובקרן אדמונד דה רוטשילד כמנהלת תפעול, רכש ותקציב של תכנית שגרירי רוטשילד. הייתה שותפה פעילה למיזוג בין תכנית שגרירי רוטשילד וקו הזינוק, בעת יציאת הארגון לדרך עצמאית כעמותה ב- 2016, וכחלק מצוות מטה מצומצם, הייתה אחראית להקמה ולבנייה, הן ברמה המהותית והן ברמה התפעולית, של מחלקת הכספים, התקציב, הדיווח הכספי, נהלי הארגון הצומח ועוד. כיום מנהלת את תקציב הארגון ואחראית על הבקרה התקציבית ועל מחלקת הדיווח הכספי. מעצם היותה בארגון החל מיומו הראשון, איילת נחשבת למחזיקה של "הזיכרון הארגוני" ומהווה מוקד עלייה לרגל בכל שאלה ועניין.

אנה לרנר

חשבת שכר ומנהלת חשבונות

קראו עוד >

אנה לרנר

חשבת שכר ומנהלת חשבונות

נולדה וגדלה בקייב שבאוקראינה, עלתה לישראל ב-2001 והקימה משפחה בפרדס חנה. אימא לטל ומיכאל. בעלת תואר שני בכלכלה ומחשבים מאוניברסיטת קייב. בישראל השלימה הכשרתה כמנהלת חשבונות וחשבת שכר בכירה. עבדה 15 שנים במשרדי רואי חשבון שונים, ומזה 4 שנים מובילה את תחום החשבונות והשכר בעמותה. מאמינה בלמידה מתמדת בכל תחומי החיים, ותמיד שואפת ללמוד עוד וכמה שיותר, ורואה בדור המנהיגות הצעירה את עתידה של החברה הישראלית.

טניה מזרחי רוגלביץ'

רו"ח, מנהלת דיווח כספי וחשבות

קראו עוד >

טניה מזרחי רוגלביץ'

רו"ח, מנהלת דיווח כספי וחשבות

עלתה לארץ בגיל 13 מאוקראינה, הישר לנתניה שם גרה עד היום. שירתה בצבא בחיל האוויר בתפקיד ממונה על כתב סתרים. נשואה ואמא לדניאל ויובל המקסימים. רואת חשבון מוסמכת, בוגרת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ממכללת רופין. התמחתה במשרד רואי חשבון מהגדולים בישראל PWC ולאחר סיום שנות ההתמחות, חיפשה משרה עם משמעות ועשייה. לשמחתנו היא מצאה בשותפויות רוטשילד את הבית שיממש את מבוקשה.

כרמית שדה

רכש

קראו עוד >

כרמית שדה

רכש

נשואה לניר ואם ל-3 בנות, מתגוררת בכרכור. בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה אנתרופולוגיה וחינוך ותואר שני במנהל עסקים. עסקה מספר שנים בתחום משאבי אנוש והדרכה. חברה בקהילה מכילה פרדס חנה כרכור. בשנת 2017 הצטרפה לארגון שותפויות אדמונד דה רוטשילד ועסקה במגוון תפקידים בארגון. כיום אחראית רכש וחלק מצוות המטה של הארגון. גאה לקחת חלק בעשייה המבורכת ולהיות שותפה להשגת מטרות הארגון וייעודו.

טלי נירנשטיין

רכש

קראו עוד >

טלי נירנשטיין

רכש

נולדה וגדלה בנתניה נשואה ליוני אמא לשובל, אורי, הילה ואריאל. כיום גרה בחדרה. מנהלת חשבונות בהכשרתה ובין תפקידיה הקודמים, שימשה כמנהלת חשבונות ורכש בקרן לפיתוח חדרה כחמש שנים, שם במסגרת תפקידה ליוותה פרויקטים לשימור אתרים, בניית מרכז צעירים, ספריה עירונית בגבעת אולגה שיקום מרכז לנערות בסיכון, פרויקטים של שיפוץ והצטיידות בשכונות ועוד. ניהלה תכניות רווחה, ותכניות חברתיות כגון: צימאון, PACT – Parents and Children Together מיתר נירים, עתיד בטוח. בנובמבר 2017 הצטרפה לשותפויות אדמונד דה רוטשילד ומובילה את הרכש של תכניות הצוערים לשלטון המקומי, ורשת הבוגרים של העמותה. מאמינה בדור העתיד של המנהיגות הצעירה והמגוונת ובחזון לנתינה ואהבת האדם באשר הוא.

לינוי רז

רכש

קראו עוד >

לינוי רז

רכש

נשואה לניב ואמא לשיר רן ולירי. בעלת תואר ראשון בניהול וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה. עוסקת בתחום הרכש כ-13 שנה, ועבדה הן בחברות פרטיות והן בציבוריות. הגיעה למחלקת הרכש בשותפויות, בתחילת 2020 להוביל את הרכש של תכניות קו הזינוק, שגרירי רוטשילד ותחומי המטה בארגון.

בת שבע מולה

מנהלת תחום מנטורינג

קראו עוד >

בת שבע מולה

מנהלת תחום מנטורינג

נולדה באתיופיה, עלתה ארצה ב-91, גדלה והתחנכה בחדרה, כיום מתגוררת בגבעתיים. בוגרת B.A בממשל ודיפלומטיה מהבינתחומי הרצליה. M.A במשפטים ללא משפטנים מאוניברסיטת בר אילן. שירתה כקצינת תקשוב במגוון תפקידים, בין היתר, מפקדת קורס קצינים, סרן במיל' וכיום עושה מילואים באוגדה 36 כקצינת מכלול. את דרכה המקצועית החלה בהתמחות בכנסת ישראל, ביוניסייף - הזרוע הישראלית של הארגון למען ילדים ובעמותת טבקה - סיוע משפטי ליוצאי אתיופיה. עבדה בתור יועצת פרלמנטרית בכנסת ישראל, עסקה רבות בעשייה פוליטית ופרלמנטרית רחבה בנושא קידום ומתן שוויון הזדמנויות, יחסי דת ומדינה, אפלייה וקידום אוכלוסיות מוחלשות. הייתה שותפה להחלטת ממשלה לשילוב מיטבי של יוצאי אתיופיה בישראל יחד עם משרד רוה"מ. בין היתר מתנדבת ועובדת עם נוער בסיכון.

אורן גזית

ראש תחום ידע וחדשנות

קראו עוד >

אורן גזית

ראש תחום ידע וחדשנות

נולדה בקצרין ומתגוררת כיום בראש העין, נשואה ואמא לנועם, עמית וניקו הכלב. בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות בניהול ארגוני מאוניברסיטת בר אילן. דירקטורית בעמותה לשירותים חברתיים של עיריית ראש העין. החלה את דרכה בארגון כמנהלת ארגוני הפרקטיקום, מנהלת תוכן והכשרות, ומובילת אירוע העשור בתכנית שגרירי רוטשילד. כיום ראש תחום יזמות וחדשנות בשותפויות רוטשילד. עבדה בעבר כראש תחום מניעת הטרדות מיניות בעבודה במרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית השרון, ובמסגרת תפקידה הקימה וניהלה את יחידת הרווח העסקית של העמותה. חיה ונושמת קידום שוויון מגדרי ושוויון הזדמנויות, מרצה בנושא מניעת הטרדות מיניות ואלימות מינית. פועלת בתחומי חדשנות אימפקט, יזמת חברתית, אופטימיסטית ומאמינה בא.נשים, רעיונות וחלומות.

אבנר גזית

מייסד תחום המנטורינג

קראו עוד >

אבנר גזית

מייסד תחום המנטורינג

אבנר גזית מוותיקי הארגון ומייסד תחום המנטורינג. חבר קבוץ מעברות, בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול באונ' העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. מילא תפקידי מנכ"ל ויו"ר מועצות מנהלים במשך 36 שנה. מתנדב במרכז להצלת צבי ים במכמורת. מנטור באוניברסיטת ת"א. דירקטור בשלוש חברות. הניצוץ של אבנר גזית הוא התנדבות – כי לתת זה לקבל. להיות מאושר היא תמצית חיינו. כל דבר המוסיף לתחושת האושר שלנו מאריך את חיינו ונותן טעם. התנדבות, היא אחת הדרכים בה התמורה מגיעה עם הנתינה, והיא גדולה ממנה בהרבה.

רואן ח'מאיסי

רכזת תחום חברה ערבית

קראו עוד >

רואן ח'מאיסי

רכזת תחום חברה ערבית

מכפר כנא בגליל, החלה דרכה בשותפויות רוטשילד כרכזת תחום הדרכה ותוכן בתכנית מסאר, כיום מנהלת תכנית מסאר ומרכזת את תחום חברה ערבית בארגון. בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בתחום הנחיית קבוצות במגמת ייעוץ והתפתחות האדם באוניברסיטת חיפה. עבדה בתחום הטיפול במעון הנעול המיועד לבני נוער מהחברה הערבית שביצעו עבירות, מטפלת מוסמכת בגישת הסמכות החדשה, מהמרפאה לסמכות ההורית החדשה בבי"ח שניידר, ובוגרת קורס גישור ממכון אדלר. משתתפת בקבוצת מייסדי רשת צעירי הגליל מבית עתודות לצפון, בוגרת קורס מעוז אקו, השתתפה במשלחת הראשונה לנשים מנהיגות פלסטיניות באיסטנבול של יוזמת "תמקין"- לאפשר, ממייסדי קבוצת "אחיאא"- להבריא, קבוצה מקומית בכפר כנא שמטרתה לקדם ערכים חינוכיים והתנדבותיים, מתנדבת בה מאז שנת 2016 עד היום.

דילוג לתוכן