בוגרים

מנהיגות מעל הכל

רשת בוגרי שותפויות אדמונד דה רוטשילד מורכבת ממעל- 750 בוגרות ובוגרי התכניות קו הזינוק שגרירי רוטשילד צוערים ומסאר. מידי שנה נוספים כ- 120 בוגרים- תנועה זו מקנה לרשת אופי נושם, מתפתח המעודד חדשנות מתמדת.

מחזיקי הלפיד

רשת הבוגרים של ‘שותפויות’ מבוססת באופן ישיר על חזון העמותה: בוגרי שותפויות אדמונד דה רוטשילד הם מחזיקי הלפיד התורמים לקיום משותף בפסיפס זהויות מורכב וייחודי.

סיום התכניות של שותפויות רוטשילד מקנה לבוגרים ידע ומודעות יוצאי דופן, רגישות והבנה של הפסיפס הזהותי המורכב ממנו בנויה החברה בישראל. בוגרינו מצוידים בהיכרות עם האתגרים והפתרונות האפשריים בקיום חיים משותפים במכלול זהותי ורב תרבותי כמו בישראל. נוסף לידע, ההבנה והניסיון שרוכשים בתכניות, מגובשת ההבנה שכל אחד.ת יכולים ומצופים לפעול. פרואקטיביות היא עיקרון מנחה כבר בשלב התכניות וכמובן בחלק הארי של החיים, עם סיומן.

פסיפס אנושי מרהיב

רשת בוגרי שותפויות אדמונד דה רוטשילד מורכבת מבוגרים רבים העוסקים ועסוקים בעולמות תוכן ומקצוע מגוונים. לכל אחד ואחת מהם.ן יכולות אישיות שונות ומשתנות, סמכויות מגוונות מתוקף פעילותם המקצועית ו’תבלין אישי’- של שאיפות, חלומות ואישיות, הזהויות עמן הגיעו ואספירציות חברתיות.

אנו מאמינים ויודעים כי פעילות משותפת המבוססת על פסיפס מגוון, תאפשר לבוגרינו להוות השליחים שיבטיחו קידום הזדמנות שווה לכל אדם בחברתנו. החיבור, הרישות והפעילות להובלת שינוי מהווים מסגרת מחוללת ומקדמת של יוזמות משנות מציאות.

הצוות שלנו

בשמת לביא

מנהלת רשת הבוגרים

שיעור במנהיגות

ענת נחמיה לביא, מנכ”לית שותפויות

קרא עוד

עשור לשגרירי רוטשילד

שגרירי רוטשילד פתחו את שנת

קרא עוד