אודות רשת הבוגרים/ות

רשת של מובילים ומובילות בעמדות השפעה המחוייבת לצמצום פערים בחברה הישראלית. כיום חברים/ות ברשת מעל ל-1200 בוגרים ובוגרות מהתוכניות השונות של שותפויות אדמונד דה רוטשילד: קו הזינוק, מסאר, שגרירי רוטשילד וצוערים לשלטון המקומי. מדי שנה מצטרפים לרשת כ-120 בוגרים/ות נוספים, תנועה זו מקנה לרשת אופי חי ומתפתח המעודד חדשנות ותזוזה.

חברי/ות הרשת מגיעים מכלל הקבוצות בחברה הישראלית: דרום וצפון, נשים וגברים, יהודים וערבים, חילונים ודתיים (ועוד..). מרקם אנושי מגוון זה מאפשר את מימוש חזון הרשת ומטרות החברים/ות בה. בוגרינו מעידים שהכלים שניתנו להם בתוכניות השונות, יחד עם המפגש האנושי המגוון, ממשיכים להשפיע עליהם ולעצב את דרכם גם היום.

הבוגרים/ות מובילים ברשת מספר פורומים מקצועיים וצוותי פעולה אשר עוסקים ברישות, צמצום פערים, מוביליות חברתית, עמדות השפעה ונושאים נוספים. בנוסף אליהם מתקיימים לאורך כל השנה קורסים ומפגשים ייחודים לטובת החברים/ות ברשת ולחיזוק החברה הישראלית.

מחזיקי/ות הלפיד

בכדי להתמודד עם אתגרי צמצום הפערים בחברה הישראלית בוגרי/ות שותפויות רוטשילד פרושים/ות בכל המדינה, פועלים/ות בסקטורים השונים ומתמחים/ות בתחומים רבים .

אנו מאמינים ויודעים כי פעילות משותפת של הרשת המבוססת על הפסיפס הזהותי המורכב ממנו בנויה החברה בישראל, תאפשר לבוגרינו להיות השליחים שיבטיחו שוויון וצמצום פערים לכל אדם בחברה שלנו. החיבור, הרישות והפעילות להובלת שינוי מהווים מסגרת מחוללת ומקדמת של יוזמות משנות מציאות אצלנו ברשת.

בלוג הרשת

>>> בקרוב

בלוג הרשת יוצא לדרך

להמשך קריאה>

>>> בקרוב

מתחילים משהו חדש

להמשך קריאה>

>>> בקרוב

נעים להכיר

להמשך קריאה>

צוות הרשת

איילת אפרתי

ראש תחום ברשת

קראו עוד >

איילת אפרתי

ראש תחום ברשת

בת זוגתו של אלדד ומתגוררת כיום בחופית. בוגרת תואר ראשון במנהל ומדיניות ציבורית וסטודנטית לתואר שני בייעוץ ארגוני באונ' העברית. מטפלת פסיכותרפית מוסמכת בשיטת 'דרך' מיסודו של נועם בכור. התחילה את דרכה בארגון כשגרירה ורכזת בתכנית שגרירי רוטשילד, המשיכה כמנהלת שלב האקדמיה והקריירה בקו הזינוק, ראש תחום יזמות וחדשנות וכיום ראש תחום ברשת הבוגרים/ות בארגון. בעבר, מנהלת פיתוח עסקי ב'פרויקט 21' ותקציבאית שיווק בחברת בוטיק. חולמת ויזמת, ומאמינה בכוח של א.נשים לגדול ולהשפיע.

רון ון-ראלטה

מנהל רשת הבוגרים/ות

קראו עוד >

רון ון-ראלטה

מנהל רשת הבוגרים/ות

גדל בחיפה וגר כיום בת"א. מוביל ויוזם פרויקטים ותהליכים של מנהיגות, קהילה, שוויון וצמצום פערים בחברה האזרחית ובמגזר הציבורי. מאמין בכוחם של א/נשים לשנות ולהשתנות. בוגר תואר ראשון בחינוך וחינוך בלתי פורמאלי בבית ברל ותואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת ת"א בהצטיינות. הצטרף לשותפויות רוטשילד ב-2021 להובלת רשת הבוגרים/ות. לפני כן, שימש בתפקידים שונים בריכוז ובהנהגת תנועת "השומר הצעיר", היה שותף בצוות המקים ובוועד המנהל של עמותת "מעירים" לשקיפות ואקטיביזם עירוני, ניהל את "אסיפה ישראלית" בחיפה ועוד. רון מרצה בנושאים של מנהיגות והחברה הישראלית ומלווה תהליכי פיתוח אישיים וארגונים.

ronv@rothschildcp.com

שורוק אסמאעיל

רכזת תחום תעסוקה וחברה ערבית

קראו עוד >

שורוק אסמאעיל

רכזת תחום תעסוקה וחברה ערבית

שורוק, מבאקה אלגרבייה. סיימה תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב, בוגרת תואר שני MBA במנהיגות חברתית של קרן מנדל מאוניברסיטת בן גוריון. התנדבה והשתתפה ביזמות חברתיות לאוכלוסיות מגוונות: ילדים, בני נוער, ונשים באזור לוד רמלה יפו. הובילה את הקמת מיזם נור לקידום נערות וצעירות ערביות ברמלה ולאח"כ עבדה בתחום הטיפולי והדרכה הורית במרכז חירום לילדים בסיכון באזור הדרום. במרץ 2021 החלה את עבודתה כרכזת תחום תעסוקה וחברה ערבית ברשת הבוגרים של שותפויות רוטשילד.

הבוגרות והבוגרים שלנו

"קו הזינוק זו משפחה. כזו שגורמת להתבונן עמוק, מבלי להתפשר. כזו שמאפשרת להתקלף ולגלות את עצמך - כואב, רגיש וחזק בו זמנית"

שיר אלימלך

קו הזינוק, 2018
"הגעתי לתהליך עם רף ציפיות גבוה מתוך רצון לדייק את הכיוון התעסוקתי שלי. זכיתי לקבל את אלי בתור מנטור, שלא רק דייק את הרצונות שלי והתעלה על הציפיות אלא גם היווה מודל השראה עבורי"

בן וסרמן

שגרירי רוטשילד, מחזור ט'
"התכנית לימדה אותי שאפשר להשפיע על המציאות והסביבה שבה אני חי ומסמלת עבורי שינוי תפיסתי שעשיתי והתגברתי על הפחד ליזום"

אבי שולמן

קו הזינוק, 2016
"בתור ערבייה אף פעם לא הייתה לי פלטפורמה להשפיע, להנהיג ולהוביל. אני מודה על האפשרות להיות מתוכנית שמדברת שינוי חברתי"

רואן עודה

שגרירי רוטשילד, מחזור ז'
"אחד הדברים השווים שעשיתי במהלך חיי הוא לעצור בתחנת ׳מסאר’. שם אספתי את הכוח לשנות, צברתי אנרגיות ויצאתי לדרך עם הרבה מחשבות, ידע וחלומות להגשים"

לאנא סעאבנה

מסאר, מחזור א', מכון ואדי עארה
"במסאר למדתי שכדי להגיע למטרה שלי עלי לסלול את הדרך שלי בעצמי. כל אחד מחברי הקבוצה לימד אותי משהו חדש על החיים"

מחמוד מוסא

מסאר, מחזור א', מכון עראבה
"בתוכנית למדתי את אתגרי הפריפריה בתחומי השלטון המקומי והחינוך ונפתחה לי אפשרות קריירה חדשה ומאתגרת"

עבד אלקאדר יאסין

צוערים לחינוך בלתי פורמלי, מחזור א'
"התוכנית פתחה לי את העיניים לגבי כמה כוח יש לכל אדם באשר הוא ובמיוחד כקבוצה. זוהי בהחלט החוויה הכי חיובית שהייתה לי בתואר"

אביאל דהאן

שגרירי רוטשילד, מחזור ז'
"תהליך צימוד המנטור היה מדהים, הרגשתי שמכירים אותי באמת, ציוותו אותי למנטור הכי טוב שיכולתי לקבל. הקשר איתו העצים אותי וגם השפיע מהותית על בחירות הקריירה שלי וההבנה של מי אני ומה חשוב לי. אני שומר עם המנטור על קשר עד היום והוא מלווה אותי בהתלבטויות משמעותיות"

נועם גוטליב

שגרירי רוטשילד, מחזור ט'
"תכנית 'מסאר' תרמה רבות לפיתוח האישיות שלי. היא סייעה לי לגלות את אני האמיתי, להפנים בתוכי עקרונות וערכים שאני מאמינה בהם ולעמוד על שלי בעת הצורך"

סמא חלאילה

מסאר, מחזור א', מכון עראבה
"התוכנית חשפה אותי לקהילות ולמגזרים, הפגישה אותי עם דמויות מפתח בחברה הישראלית, והכינה אותי לעבודה ברשות מקומית"

נטלי בירנבוים

צוערים לחינוך בלתי פורמלי, מחזור א'
"קו הזינוק זה המקום שבו אתה חודר פנימה ומגלה מה טמון בך. המקום שמוציא את המיטב מתוכך אל הסביבה בה אתה חי"

תאמר עטאללה

קו הזינוק, 2016
דילוג לתוכן