fbpx
מעזים לראות אחרת

יוֹם בִּמְקוֹם” הוא מיזם ארצי מבית קרן אדמונד דה רוטשילד וארגון שותפויות רוטשילד שבמסגרתו יתקיימו ברחבי הארץ מאות חילופים, בין בעלי תפקידים דומים, אך משבטים שונים, ברוח נאום השבטים של הנשיא ראובן (רובי) ריבלין: חילונים, ערבים, חרדים ודתיים. (לקריאה נוספת לחצו כאן)

אקדמאים, אנשי רוח, אמנים, מנהלים, מהנדסים, סטודנטים,

בני נוער ושלל בעלי תפקידים נוספים יתחלפו גם השנה בתפקידיהם

ליום אחד רק כדי לראות מה היה קורה אם…

בואו להכיר מקרוב את העשייה, האנשים ואתגרי היומיום של קהילה שכנה ושונה,

למפגש אישי ומאוד ישראלי.

ההרשמה הסתיימה!

נתראה ב”יוֹם בִּמְקוֹם

29.5.2019

תראו איזה כיף היה לנו בשנה שעברה

גם אני רוצה
להתחלף עם מישהו!

צרפו אותי לחילופים של “יוֹם בִּמְקוֹם

שיערך ביום רביעי, 29.5.2019

השמיים הם הגבול וכל רעיון לחילוף יתקבל בברכה. גם אם אתם לא יודעים מי, מה או איך, כיתבו לנו, ויחד נמצא לכם את החילוף המתאים.
תראו איזה כיף היה לנו בשנה שעברה

לכל אחד ואחת, סיכוי שווה להשפעה, להצלחה ולהגשמה
ללא קשר להשתייכות מגדרית, גיאוגרפית, אתנית, תרבותית
או דתית

קרן אדמונד דה רוטשילד ושותפויות רוטשילד מזמינים אתכם לאתגר את הדעות והתפיסות שלכם ולבחון אותן מחדש, הפעם ממקום בו ניתן להעז ולראות את הדברים בצורה קצת שונה ומזווית אחרת.

איך זה עובד?

ב’יום במקום’ כל אחת ואחד מאתנו יתבוננו על סיטואציות מקצועיות ויומיומיות מנקודת מבטו של האחר.
כולנו נראה את אותם הדברים אך מנקודת מבט אחרת ונתקרב צעד נוסף להבנה כי הפסיפס האנושי והתרבותי בחברה שלנו מהווים קרקע פורייה ויוצאת דופן ליצירתיות, יוזמה, יזמות, מצוינות ושיתופי פעולה.

מי אנחנו?

קרן אדמונד דה רוטשילד פועלת ליצירת חברה ישראלית טובה יותר, באמצעות קידום השכלה גבוהה ומחויבות חברתית. כחלק ממסורת בת יותר מ-130 שנים, קרן אדמונד דה רוטשילד מובילה חזון פילנתרופי המתמקד בבניית חברה מלוכדת, צמצום פערים חברתיים, קידום מצוינות, גיוון ומנהיגות באמצעות השכלה גבוהה.

ארגון שותפויות אדמונד דה רוטשילד, פועל להקמת עתודה של צעירים מובילים, בעיקר מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית, אשר יצליחו באופן אישי וישתלבו בעמדות השפעה בחברה הישראלית.  צעירים אלה יפעלו לקידום שוויון הזדמנויות ולבניית חברה משותפת באמצעות פלטפורמה של שיתופי פעולה ויוזמות משותפות.

הנה כמה מהשאלות והתשובות שאולי תרצו לדעת

חילוף יכול להתבצע במספר מסלולים:

מסלול ראש בראש: בעל תפקיד משבט אחד מתחלף במקום העבודה עם בעל תפקיד דומה משבט אחר.

מסלול אמנות: קבוצת אמנים או להקה משבט אחד מקיימים סדנה משותפת עם קבוצת אמנים או להקה משבט אחר.

מסלול ספורט: אתלטים יחידים מהשבטים השונים או קבוצות ייפגשו לשיחה, אימון או משחק משותפים.

מסלול משלחת: משלחת של בעלי תפקידים ממקום עבודה המשתייך לשבט אחד מתחלפת או מארחת משלחת של בעלי תפקידים ממקום עבודה המשתייך לשבט אחר. במידה והארגון כבר מכיל בתוכו את ארבעת השבטים ניתן לייצר חילוף פנים ארגוני. אנא ציינו זאת במהלך ההרשמה.

מתחלף – למלא את השאלון שנמצא בראש עמוד זה, לפנות את יום העבודה  שלכם ב- 29.5.2019, למנות מלווה מטעמך מתוך הארגון, להשתתף בשיחת סיכום ולמלא משוב קצר בסיום היום.

מלווה – לארח, ליצור הכרויות ולתעד.

ההשתלבות של משתתפי תכניות רוטשילד השונות מתבססת על תחומי עניין, רצון להתחלף בעצמכם או רצון לייצר קשר עם מישהו שלדעתכם יתעניין בחילופים.

במידה ותרצו להשתלב צרו קשר עם רכזת המתחלפים עם הפרטים הבאים: מאיזו תכנית אתם מגיעים, לאיזה שבט שייכים, במה עוסקים. את פרטי ההתקשרות של רכזת המתחלפים תקבלו ממנהלות התכניות אליהן אתם משתייכים.

ארבעת השבטים מתורגמים מארבעת הזרמים במערכת החינוך הישראלית: זרם החינוך החרדי, זרם החינוך הדתי, זרם החינוך הערבי וזרם החינוך החילוני. אנחנו ארגון חינוכי וזו הסיבה שכך זה בא לידי ביטוי.

אם כבר יש לכם רעיון לחילוף שאתם רוצים להוציא לפועל, ואתם רוצים לקבל את ערכת החילופים שלנו עם רעיונות, הצעות וטיפים, עליכם למלא גם את החלק השני בתיבת ההרשמה עם פרטי האדם איתו אתם רוצים להתחלף, ואנחנו ניצור אתכם קשר ונשלח לכם את כל המידע והפרטים.

אם יש לכם שאלות נוספות, השאירו את הפרטים שלכם או כיתבו לנו yombimkom@gmail.com
אם הגעתם עד כאן, סימן שמקומכם איתנו!

בקרו אותנו ב-

שותפויות אדמונד דה רוטשילד © Designed by Leeor Dekel Web Design

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן