הכירו איתן זינגר, מנטור בשותפויות רוטשילד קיסריה

לאיתן זינגר יש לא מעט הישגים מעוררים השראה כמו מנכ”ל זאפ כשעוד האתר היה סטארט-אפ קטן. היום, איתן הוא מנכ”ל של קבוצת פרובוק אבל מציג את עצמו כסטודנט נצחי. איתן מצא כמה דקות לבלות איתנו כדי שנכיר יותר טוב.

איך למנכ”ל של חברה עסקית יש זמן לעשות עוד דברים, איתן?

מוצאים את הפנאי. אנחנו זמניים בעולם הזה אז למה לא לנצל את הזמן שיש כדי לעשות טוב? אני אפילו מוצא את הזמן ללמוד משחק. לא קשור בכלל לעסקים, כל לימוד מקדם אותנו עוד שלב במסע אל השמחה.

זו הסיבה שהצטרפת לתכנית המנטורינג של שותפויות רוטשילד קיסריה?

אחת מהסיבות. אני מאמין שאין כמו ללמד סטודנטים צעירים- אתה נותן המון ומקבל עוד יותר. כשאתה מאמן את הסטודנט- אתה בעצם משפר את אחוזי הקליעה של עצמך.

מקרה או רוע שנחקק בזכרונך- שט!

כשהייתי מנכ”ל זאפ כשעוד היה סטארט אפ קטן, ואמרו לי – אנשים מפחדים לקנות באינטרנט ובישראל זה לא יעבוד.  אחרי 3 שנות עבודה, זאפ הפכה למדורת השבט של קניות דיגיטליות. באותו יום תליתי בחדרי על כל הקיר את הציטוט:

The best way to predict the future – is to invent it

בטוח שלמדת הרבה דברים מתהליך המנטורינג, בייחוד מהמנטי שלך. שתף אותנו:

למדתי חכמת המזרח והתוודעתי לבודהיזם דרכו. אלה מדברים על “אני אמיתי” ולהיות מחובר למי שאתה באמת, זה מתחבר לעצה שאני תמיד נותן- להימנע מלברוח מלומר את האמת. לפחות לעצמך. גם אם תטוס רחוק, האדם הראשון שתפגוש ברגע שתנחת הוא אתה עצמך. “אני אמיתי” הוא הבסיס לכל התפתחות.

עם מה אתה שולח אותנו לדרכנו?

כדאי לעשות לפחות דבר אחד שיש בו השפעה משמעותית ויכולת לחולל שינוי.  מנטורינג אינו טיפול, אינו ניהול, וגם אינו הרצאה. זו ממש מערכת יחסים. אם בין המנטור לבין המנטי יש אמון, הערכה, הקשבה, הזדהות – גם הילדה ששמה “צמיחה אישית”, תצא מאד מוצלחת ותמלא את החדר.

 

 

 

שיעור במנהיגות

ענת נחמיה לביא, מנכ”לית שותפויות

קרא עוד

עשור לשגרירי רוטשילד

שגרירי רוטשילד פתחו את שנת

קרא עוד