הכירו את המועמד – ברק חדריאן

הבוגרות והבוגרים שלנו מתמודדים בבחירות לרשויות המקומיות

הבחירות לרשויות המקומיות יתקיימו השבוע, ובין המתמודדים הצעירים ניתן למצוא את בוגרות ובוגרי התכניות שלנו. אז תפסנו אותם לראיון קצר לקראת יום הבחירות. היום אנחנו פוגשים את ברק חדריאן, יו”ר רשימת יוזמה, אשר מתמודד למועצת העיר אשקלון, ובוגר ‘שגרירי רוטשילד’ מחזור ב’.

למה לך פוליטיקה עכשיואשקלון המקום בו נולדתי וגדלתי, המקום בו אקים בית ואגדל את ילדיי. כל חיי פעלתי לטובת שינוי חברתי, מתוך ציונות ושליחות גדולה והיום אני רוצה לפעול למען העיר שלי כדי לבסס עתיד טוב יותר לדור הבא.

מה הרגע בו החלטת לפנות לעשייה ציבוריתאני חושב שזה לא היה רגע אלא כל החיים שלי אני קשור בזה. מאז שאני קטן התהלכתי בשבילי העיר וחשבתי איך ניתן לשנות את העולם. כך פעלתי בהמשך גם בתיכון כיו”ר מועצת תלמידים, בשירות בצה”ל כלוחם בחיל הים וכיו”ר אגודת הסטודנטים באקדמית תל אביב יפו, כחבר בארגון ‘שגרירי רוטשילד‘ וכפעיל חברתי. כשאתה חש שזה מה שבוער בך מבפנים אתה תמשיך בכל דרך שתהייה בה איך לפעול לשפר, לקדם ולשנות. אמשיך ככה כל חיי.

עשר שנים מהיום, מהו ההישג שימלא אותך גאווה? מקומות תעסוקה ראויים לצעירים בעיר שלי. שיפור פני התחבורה הציבורית בעיר והקמה של תחנה מרכזית חדשה. להפוך את אשקלון לעיר הטובה ביותר בישראל. יש לה את כל הנתונים להיות כזו, זה תלוי בהנהגה נכונה שתוביל לשם.

מה העצה שלך לצעירים שאכפת להם? לכו תעשו, תעזו, קחו יוזמה ואל תירתעו לפעול לשנות. השינוי טמון בכל אחד ואחת אם רק יקומו, יצאו מהבית ויפעלו לשנות למען הכלל.

אם לא היית בפוליטיקה, מה היית עושה? קשה לי לדמיין תשובה טובה. אני באמת חש שעשייה ציבורית זה הייעוד שלי. תמיד השמעתי את דעתי, תפסתי מושכות, הובלתי ולקחתי מנהיגות. יש כאלה שמעניין אותם לעשות כסף – אותי מעניין איך להפוך את החיים שלנו לטובים יותר. עם זה אני קם בבוקר והולך לישון כל יום.

היום, כשאתה כבר בוגר התכנית ‘שגרירי רוטשילד’ – מה הדבר שלקחת אתך מהתכנית לדרך? איך לעבור תהליכים חשובים בגיבוש חזון, לכוון דרך הערכים הנכונים בהם אתה מאמין ליצירת פעולה חברתית. הארגון תרם לי המון והוא חלק ממי שאני היום.

שיעור במנהיגות

ענת נחמיה לביא, מנכ”לית שותפויות

קרא עוד

עשור לשגרירי רוטשילד

שגרירי רוטשילד פתחו את שנת

קרא עוד