סמינר משפיעים: איה ושרה משנות את הגליל המערבי

איה ג’אבר ושרה טרודי משתתפות 2025 גליל מערבי, מפיקות את “סמינר משפיעים”- מיזם העוסק במעורבות קהילתית של בני נוער בגליל המערבי. אייל כץ מכפר וורדים, מלווה אותן בתהליך המשמעותי ומשנה המציאות הזה.

מטרת הסמינר היא יצירת מסגרת המיישמת מעורבות רב תרבותית של בני נוער, תוך כדי השפעה בפועל על הקהילה בה הם חיים. בשנתו הראשונה מיועד הסמינר לצעירים בני 13 עד 20 מתשעה יישובים בגליל המערבי. במהלך הסמינר יבחרו הצעירים פרויקט אחד או יותר בתחום החינוך ביישוב שלהם, ויגבשו תכנית לביצועו. עם תום הסמינר יישמו את הפרויקט או הפרויקטים שבחרו, בשיתוף הרשויות המקומיות וראשיהן.

“במפגש שנערך ב- 19.2 נציגים מיישובי האזור נפגשו בפעם הראשונה במרכז מעשה – כפר הילדים כרמיאל. מטרת מפגש הייתה חשיפת הפרויקט בפני הנציגים באופן ברור וחשיבה משותפת על התהליך שאנחנו הולכים לעבור ביחד עד לסמינר.

היה מפגש מרגש עבורנו. זהו המפגש הראשון שאנחנו מקימות ומנחות, היינו צריכות לדאוג שכמה שיותר אנשים מגיעים , להעביר להם תכנים רלוונטיים ולהספיק לעשות הכל בזמן מסוים. אחריות גדולה ! הצטרפו אלינו דמויות כמו דליה טאובר, שותפה בהנהלת המיזם ויו”ר המכון החינוכי הישראלי ע”ש יאנוש קורצ’אק. בתיה גלעד, יו”ר האגודה הבינלאומית ע”ש יאנוש קורצ’אק ואתי חן רכזת הקבוצה שלנו. הכי חשוב- מלווה המיזם שלנו, אייל כץ מנהל אשכול מדיה  ובניית אתרים.”

 

 

שיעור במנהיגות

ענת נחמיה לביא, מנכ”לית שותפויות

קרא עוד

עשור לשגרירי רוטשילד

שגרירי רוטשילד פתחו את שנת

קרא עוד