הכירו את המועמדת – שיר אלימלך

הבוגרות והבוגרים שלנו מתמודדים בבחירות לרשויות המקומיות

הבחירות לרשויות המקומיות אוטוטו כבר כאן, ובין המתמודדים הצעירים ניתן למצוא את בוגרות ובוגרי התכניות שלנו. אז תפסנו אותם לראיון קצר לקראת יום הבחירות. והפעם אנחנו עם שיר אלימלך, בוגרת תכנית ‘קו הזינוק’ 2018, ושגרירה בתכנית ‘שגרירי רוטשילד’, מתמודדת למועצת העיר ב”ש מקום 14 ברשימה “דרך חדשה” בראשות רוביק דנילוביץ’ . הקשר בין שיר ורוביק החל בשנת המיזמים ב’קו הזינוק‘ אז היא גייסה אותו למיזם שלה, לאחר מכן, קיבלה על עשייתה בקו הזינוק ‘בגרות חברתית’ שהוא העניק לה והם שמרו על קשר ועדכונים, רוביק הציע לשיר לייצג את באר שבע במשלחת צעירים לחו״ל. ולפני כחודשיים פנה אליה בבקשה להצטרף אליו לרשימה שתתמודד לראשות העיר ב”ש.

למה לך פוליטיקה עכשיואני סבורה כי זו הפלטפורמה המשמעותית ביותר להיות מעורבת חברתית ולקחת חלק בתכנון וקבלת החלטות אסטרטגיות שישפיעו לטווח הארוך על קידום ופיתוח הנגב בכלל, ובאר שבע בפרט. בנוסף, אני רואה בהצטרפותי הזדמנות. ללמוד, להתפתח, להחכים. חלומי הגדול הוא להיות רופאה כמה שיותר מקצועית, רגישה ומסורה למטופליי, ויחד עם זאת מטרתי היא להיות גם רופאה שמבינה את המורכבויות שבמערכת הרפואית ברמה האזורית והארצית, הבנה זו תתאפשר לי, אני מקווה, עם הצטרפותי לוועדות הרפואה והחינוך אשר נוגעות בי באופן אישי.

מה הרגע בו החלטת לפנות לעשייה ציבוריתאני חושבת שזה תמיד היה חלק מחיי, עם הצטרפותי לקו הזינוק בגיל 15, ועד הבחירה שלי להתנדב ב’כנפיים של קרמבו’, לעשות שנת שירות וכו’. אבל הבחירה המשמעותית שלי בעיניי הייתה בגיל 16, כשהבנתי שאני רוצה להיות רופאה, במגזר הציבורי.

עשר שנים מהיום, מהו ההישג שימלא אותך גאווה? להמשיך ולראות מהצד את באר שבע מתפתחת, ואת הנגב כולו. הלוואי שאוכל להגיד שלקחתי חלק בכמה מהשינויים המהותיים שיהיו.

מה העצה שלך לצעירים שאכפת להםBeing & Doing עשיה משמעותית בעיניי מתחילה בנוכחות. להיות נוכחים, ערניים לסביבה שלהם ולרדוף תמיד צדק וטוב.

אם לא היית בפוליטיקה, מה היית עושהממשיכה בלימודיי, ובשגרירי רוטשילד ומחפשת הזדמנויות לתרום ולהשפיע כתושבת העיר.

היום, כשאת כבר בוגרת התכניות ‘קו הזינוק’ ו’שגרירי רוטשילד’ – מה הדבר שלקחת אתך מהתכניןת לדרךמקו הזינוק – ענווה, יושרה ואמינות, הרצון להרבות טוב.

שיעור במנהיגות

ענת נחמיה לביא, מנכ”לית שותפויות

קרא עוד

עשור לשגרירי רוטשילד

שגרירי רוטשילד פתחו את שנת

קרא עוד