‘מסאר’ תכנית מנהיגות צעירה יצאה לדרך!

בשמחה רבה, ואמונה גדולה ביצירת עתיד טוב יותר, פתחנו את תכנית המנהיגות החדשה “מסאר” – תכנית מנהיגות צעירה בחברה הערבית.
בערב חגיגי ביום חמישי ה- 6.9, התכנית נפתחה רשמית על-ידי ראש מועצת כפר קרע, מר חסן, אשר הדגיש כי כפר קרע תמיד נמצאת ראשונה לקבל ולאמץ תכניות ופרויקטים חדשים המשרתים את כל חלקי החברה, בעיקר תכניות עבור צעירים אשר מקווים לעתיד טוב יותר, חינוך למצוינות ופעילות ציבורית עבור הדור הצעיר .
דפי בירן זינגר מנכ”לית שותפויות אדמונד דה רוטשילד, הדגישה את החשיבות של עידוד נוער משכיל, אכפתי, יצרני ומשפיע בחברה, תוך עבודה מתמדת ליצירת עתיד טוב יותר, עם כל הקשיים והמכשולים.
אחמד מוואסי, מנהל החברה הערבית בקרן רוטשילד, הדגיש את החשיבות של שילוב בני הנוער מהחברה הערבית, בתכניות למנהיגות לקראת לימודיהם האקדמיים, ולקיחת חלק פעיל בשיפור החברה ברמות השונות. כיוון שישנן אפשרויות חסרות בחברה ערבית, קיימים פערים ופערים שניתן למלא ולהתגבר עליהם בהכנה מראש, בעבודה קשה ובמאמץ, וכי מסלול זה, מוקדש לקהילה הערבית בפרט במטרה לגשר על הפערים.
עוד הוצגו הנושאים המרכזיים של התכנית: מיקוד ההתפתחות העצמית, המוקד הקולקטיבי, השלב האקדמי. התכנית משלבת הכנה לקראת החיים האקדמיים וגם מביאה לשילוב בשוק העבודה, וחשוב מכל, נותנת למשתתפים כלים להתמודדות עצמאית.
לאחר מכן נערכה סדנה להורים ולמשתתפים, על התפתחות עצמית, הקשר בין הורים לבנייה בשלב זה ותפקיד ההורים בפיתוח אישיות ילדיהם.

שנה טובה עם הרבה עשייה ושינוי חברתי.

שיעור במנהיגות

ענת נחמיה לביא, מנכ”לית שותפויות

קרא עוד

עשור לשגרירי רוטשילד

שגרירי רוטשילד פתחו את שנת

קרא עוד